استفاده از شلوار جین زنانه مارک ماوی در کشور چین ممنوع شد

شلوار جین روشن ترند جین مد بهار تابستان 2019 است! در اینجا روشی وجود دارد که می توانید شلوار جین را با سفید کننده روشن کنید و شلوار تیره قدیمی خود را تغییر دهید تا اثر شستشوی اسیدی داشته باشید یا آنها را کاملا سفید کنید.

بازگشت استایل دهه 90 در مد بهار تابستان 2019 نه تنها بر مدل های شیک شلوار جین زنانه مارک ماوی تاثیر گذاشته است بله، زیرا اگر این واقعیت داشته باشد که امروزه ترندها مدل های نرم تر را به شلوار جین تنگ، با ساق های صاف، مدل های جین مامان و غیره ترجیح می دهند.

 بازگشت دهه 90، علاوه بر قابلیت پوشیدن، رنگ های جین را نیز تغییر داده است و شلوار جین با رنگ روشن و جلوه افسانه ای “اسید شوی” را به کانون بازگردانده است.

نحوه سفید کردن شلوار جین با سفید کننده

برای سفید کردن شلوار جین با سفید کننده (می توانید این روش را روی شلوار و همچنین برای یک کت جین اعمال کنید) به ابزار کمی نیاز دارید و این روش سریعتر از سفید کردن شلوار جین با لیمو و جوش شیرین است در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

سفید کننده
شلوار جین برای محو شدن
یک حوضه
برگه های قدیمی روزنامه
یک اسفنج ظرف
دستکش لاستیکی
یک برس رنگ

بسته به جلوه و روشنایی که می‌خواهید به دست آورید، باید به روش‌های مختلف کار کنید، فقط روی قسمت‌های کوچک پارچه (مثلاً اگر می‌خواهید لبه شلوار جین را سفید کنید) یا روی تمام شلوارها کار کنید.

فرض مهم دیگر این است که این تکنیک شامل استفاده از سفید کننده است، بنابراین مطمئن شوید که همیشه دستکش لاستیکی بپوشید و در اتاقی با تهویه مناسب کار کنید ابتدا شلوار جین قدیمی خود را خیس کنید و آنها را ببندید تا سفید کننده بهتر عمل کند.

 سپس چند ورق روزنامه را روی سطحی که روی آن تکیه می دهید پهن کنید و در یک لگن مخلوطی از آب و سفید کننده تهیه کنید اکنون بسته به اثری که می خواهید به دست آورید، می توانید مراحل مختلفی را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.