استفاده از صابون آلوورا مکس لیدی برای سفید کردن دندان ها

بسیاری از افراد کمتر از دیگران آن را تحمل می کنند، به این معنا که پوست آنها خشک تر یا سفت تر می شود شاید کسانی که پوست بسیار چرب دارند کمتر متوجه آن شوند.

به همین دلیل است که انتخاب با چه چیزی بدن را بشویید ذهنی است (همچنین به این دلیل که اکنون، بر خلاف پدربزرگ و مادربزرگمان، جایگزین هایی داریم).

شستن موها با صابون آلوورا مکس لیدی از آسیب دیدن جدی موها جلوگیری می کند

حتی یک نفر می تواند موهایش را هر طور که می خواهد بشویید، چه برسد به!

اما استفاده از صابون قلیایی “شیمیایی” ایده خوبی نیست: کراتین توسط مواد اولیه آسیب می بیند و مو زشت، آسیب دیده، مانند یدک کش می شود.

 

کسانی که اغلب رنگ های شیمیایی انجام می دهند این را به خوبی درک می کنند، در واقع در دراز مدت و اگر آنها را کوتاه نکنند، موهای خود را “فرسوده” می بینند.

دقیقاً به این دلیل که برای ورود رنگ به مو، پوسته های کراتینه با یک ماده قلیایی باز می شوند در حالی که همه شامپوها و نرم کننده ها اسیدی هستندمن فقط برای اینکه به کراتین آسیبی نرسد.

واضح است که این آسیب به مو در صورت داشتن موهای بلند بسیار بیشتر دیده می شود!

خیلی ها برای من می نویسند که به راحتی با صابون می شویند و تفاوت را متوجه نمی شوند سپس متوجه می شوم که موهای آنها بسیار کوتاه است.

برعکس، قلیایی بودن صابون برای اصلاح مفید است باز کردن پوسته های کراتینه مو باعث ضعیف تر شدن و کوتاه شدن آنها می شود.

 

صابون مطمئناً یک ماده آرایشی زیست محیطی و هزار ساله است.

از زمان های قدیم با شروع از چربی ها و روغن های مختلف، بسته به آنچه که آشکارا در آن کشور، در آن عرض های جغرافیایی و در آن دوره تاریخی در دسترس بوده است، ساخته شده است.

به نقل از کتاب سیلوسترونی: “به نظر می رسد اولین صابون ها در حدود 5000 سال پیش در بین النهرین ساخته شده باشند که از خاکستر چوب (قلیایی/اساسی) و چربی های حیوانی شروع می شود.”

مانند همه لوازم آرایشی، بنابراین باید با ویژگی های ذکر شده در مقررات بدنام آرایشی (EC) n مطابقت داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.