استفاده از ماشین اسباب بازی پژو پارس شوتی در تاج پادشاهی ناصرالدین شاه

اگرچه این اسباب بازی برای بیشترین تعداد در نظر گرفته شده است و بنابراین به طور گسترده توزیع و استاندارد شده است، به نظر می رسد این اسباب بازی جایگاه ویژه ای در بین همه کالاهایی که خانواده ها می خرند دارد.

صرف نظر از پیشینه اجتماعی فرهنگی یا سطح منابعشان، والدین و فرزندان مورد سوال به شدت بر اهمیت اسباب‌بازی‌ها در چشمان خود تأکید می‌کنند، تا جایی که در اعتراف به بزرگترین مشکلات در دور انداختن یا جایگزینی آنها تردیدی ندارند.

حتی زمانی که دیگر از آن استفاده نمی شود، به ندرت مقصد سطل زباله است (به جز در صورت خراب شدن جدی که استفاده از آن را خطرناک می کند) او معمولاً سرنوشت دیگری را می داند.

5 می توان آن را به عنوان بخشی از یک “عمل خیر” بشردوستانه، خیریه یا خانواده به فرزندان دیگر واگذار کرد این عمل سخاوتمندانه ناشی از گفتگوهای بین والدین و فرزندان است که هدف آن تعیین اسباب بازی ارائه شده است: به طور کلی اسباب بازی ای که کودک در چندین نسخه دارد یا هیچ لذتی به همراه نداشت و بنابراین به سرعت از آن غفلت شد.

بازی های رومیزی خیلی پیچیده به نظر می رسند این ژست در یادگیری ایدئولوژی “هدیه” توسط کودکان شرکت می کند.

این ماشین اسباب بازی پژو پارس شوتی همچنین می‌تواند در یک جعبه مقوایی در پشت کمد، زیرزمین، گاراژ یا اتاق زیر شیروانی به عمر خود پایان دهد.

در نهایت می‌تواند به یک زیورآلات تبدیل شود و به مجموعه انواع اشیایی که قفسه اتاق خواب را زینت می‌دهند بپیوندد یا طبق عادت به طور دائم روی تخت بنشیند در تمام این موارد، نزدیک نگه داشتن خاطرات دوران کودکی حفظ می شود.

اسباب بازی هایی که دیگر استفاده نمی کنند، ما آنها را نگه می داریم حتی آنهایی که شکسته اند را چسب می زنیم، سعی می کنیم آنها را درست کنیم همه آنها در زیرزمین هستند ما تعداد زیادی از آنها را داریم، “خانم لکول توضیح می دهد.

خانواده لکول: پدر، 45 ساله، مدیر یک شرکت مدیریت…، مادر در خانه، ازدواج با یکی از مدیران یک شرکت مدیریت وقتی فرزندانش که در حال رشد هستند به فکر خلاص شدن از شر اسباب‌بازی‌هایشان هستند که دست و پا گیر شده‌اند، او شدیداً آنها را تشویق می‌کند که آن را به تعویق بیندازند و برای کنار گذاشتن آنها پیشقدم می‌شوند بعداً خودشان این کار را خواهند کرد، شاید… پس مال آنهاست، ما حق نداریم آنها را به کسی بدهیم یا دور بیندازیم.

و چند باری که فرزندانش نقش دهنده را بازی کردند، «این در تعلیم و تربیت اتفاق افتاد آنها می توانند به انتخاب خود یک اسباب بازی به آنها بدهند اما اجباری نبود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.