استفاده عرق نعنا یک و یک برای از بین بردن حشرات

هر دو نوع اسانس نعناع یعنی سیاه و سفید را می توان به صورت داخلی و خارجی استفاده کرد این یکی از فواید بزرگ عصاره نعناع است.

در مورد استفاده داخلی، فقط 2 یا 3 قطره را زیر زبان بریزید یا آنها را با یک قاشق چایخوری عسل مخلوط کنید این بهترین روش برای مبارزه با عفونت های گوارشی و مجاری ادراری و همچنین برای آرام کردن هرگونه اسپاسم است.

با خوردن عرق نعنا یک و یک می توانید نفخ معده خود را کامل از بین ببرید.

از سوی دیگر، استفاده خارجی ممکن است به معنای پخش کننده برای محیط باشد: وسیله ای که اجازه می دهد عطر نعناع در اتاق پخش شود ایده آل برای کاهش اضطراب و استرس، و برای بهبود هوایی که تنفس می کنید.

اسانس نعناع سیاه و سفید در حمام های داغ به جای نمک های کلاسیک و برای ماساژ همراه با روغن نارگیل یا بادام استفاده می شود همچنین می توانید یک دستمال نخی را با اسانس خیس کنید و پس از نزدیک کردن عطر آن را به سوراخ های بینی خود استشمام کنید نعناع یک متحد ارزشمند برای کسانی است که مشکلات بینی یا گلو دارند.


خواص و فواید اسانس نعنا
خواصی که می خواهیم لیست کنیم هم برای اسانس نعناع سیاه و هم اسانس نعناع سفید صدق می کند علاوه بر این، این دو اسانس نعناع برای درماتیت، اگزما و پسوریازیس مفید است آنها به ما در برابر نیش حشرات و خارش پوست کمک می کنند.

نعناع فلفلی، اسانس و موارد استفاده برای ذهن
برای بهبود تمرکز، رفع خستگی، دور کردن اضطراب یا بیدار کردن ذهن، یک درمان طبیعی بسیار ساده و موثر وجود دارد اسانس نعناع که در یک اتاق پخش می شود، برای مشاغلی که نیاز به توجه بیشتری دارند ایده آل است

اسانس نعناع فلفلی برای تسکین یک جلسه مطالعه بسیار پیچیده و طولانی عالی است با توجه به خواص ضد درد آن، همچنین برای تسکین سردرد که اغلب به دلیل یک دوره استرس طولانی مدت ایجاد می شود، عالی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.