استفاده ماست سون 900 گرمی در ماساژ درمانی

ماست با وجود تمام فوایدی که دارد، باید به عنوان یک محصول لبنی در حد اعتدال مصرف شود در سال 2013، برنامه ملی تغذیه سلامت (PNNS) توصیه به خوردن سه محصول لبنی در روز را ارائه کرد اما در مارس 2017، کارشناسان شورای عالی بهداشت عمومی کاهش مصرف لبنیات را به دو عدد در روز برای بزرگسالان توصیه کردند.

به ویژه به این دلیل که مطالعات ارتباط بین مصرف بیش از حد محصولات لبنی و سرطان پروستات را برجسته کرده اند تا جایی که چندین کشور از جمله بلژیک، ایالات متحده، کانادا و بریتانیا توصیه می کنند مصرف لبنیات را به سه محصول در روز محدود کنند.

آیا مواد پنهان در ماست سون ۹۰۰ گرمی وجود دارد؟
این چیزی است که 60 میلیون مصرف کننده می گویند در مورد ماست های طبیعی هم مشکلی نیست تنها تفاوت کیفیت بین برندهای مختلف، منشا شیر است نگرانی‌ها در واقع به 30 درصد عناصر اضافه شده در ماست‌ها مربوط می‌شود، «مواد غذایی دیگری که طعم خاصی می‌دهند».

انجمن به یک خلأ قانونی اشاره می کند که صنعتگران خود را در آن گرفتار کرده اند زیرا اگر هر گونه افزودنی در خود ماست ممنوع باشد، ابهام برای آماده سازی اضافه شده باقی می ماند.

60 میلیون مصرف کننده ادعا می کنند که مواد افزودنی را در بسیاری از محصولات در این فرآورده ها، اغلب به میوه ها، از جمله رنگ ها، غلیظ کننده ها، اصلاح کننده های اسیدیته و نگهدارنده ها پیدا کرده اند این انجمن حتی از “اسب تروا برای دور زدن قانون” صحبت می کند.

او اعتراض می‌کند: «فرض کردن حق برچسب زدن به ماست به عنوان یک محصول دناتوره‌شده که حاوی مواد افزودنی بیشتر از یک دسر لبنی مبتذل است، برای فریب مصرف‌کننده است».

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.