دستگاه ساکشن شست شوی گوش و تعیین جنسیت کودک

برای جلوگیری از تشکیل پلاک های مومی،باید از دستگاه ساکشن شستشوی گوش استفاده شود همچنین می توانید از روغن های معدنی مانند روغن زیتون استفاده کنید. 2 قطره صبح و شب دو بار در ماه بچکانید.اگر این روش بی اثر بود درمان وجود دارد.
امروزه پرستار بدون مجوز پزشک موظف به انجام شست و شوی گوش است که معمولاً بدون درد و مؤثر است. با این حال، پرستار باید مهارت هایی را داشته باشد که بتواند آن را انجام دهد.

N.b. قبل از مراجعه به گوش شستشو باید:

2 قطره روغن را صبح و عصر به مدت 3 تا 7 روز بمالید. محصولات مفید – روغن زیتون – روغن معدنی – روغن بادام (بدون بو)

 

در دسترس بودن پرستار در Clinique Réseau Force Santé

من صبح خیلی زود، در طول روز و بعد از ساعت 5 بعد از ظهر در دسترس هستم. قرار ملاقات برای شستشوی گوش با توجه به در دسترس بودن زیاد و نگرانی من برای رفاه مشتریانم بسیار سریع است. هیچ لیست انتظاری وجود ندارد و نیازی به نسخه پزشک ندارید. جرم گوش خود را باز کنید و از شنیدن بهتر امروز لذت ببرید!

درست مانند بینی، دهان یا پوست ما، گوش های ما نیز به بهداشت منظم نیاز دارند. گوش ها که برای شنوایی و تعادل ضروری هستند، اندام های حساسی هستند که نیاز به مراقبت مناسب دارند. بیا گوش بدهیم!

چرا شستن گوش مهم است؟
گوش ها ماده ای چرب، زرد یا قهوه ای تولید می کنند: سرومن که بیشتر به عنوان جرم گوش شناخته می شود. سرومن که توسط غدد سرومینوس واقع در دیواره مجرای شنوایی خارجی ترشح می شود، از کانال و پرده گوش در برابر باکتری ها محافظت می کند. اما اگر برای سلامتی ما مفید است، چرا باید گوش خود را تمیز کنیم؟

جرم گوش علیرغم نقش محافظتی از یک طرف، می تواند باعث ناراحتی های مختلفی نیز شود. در واقع، توانایی گوش برای هدایت طبیعی جرم گوش به بیرون می تواند تحت تأثیر عوامل متعددی قرار گیرد. اگر در کانال گوش انباشته شود، جرم گوش می تواند ایجاد شود و منجر به عوارض خاصی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.