دمپایی پلاستیکی در گنج قارون پنهان شده بود!

هر چند دمپایی ساده به نظر می رسد، روشی در پس انتخاب های ما و روشی که هر محصول را آزمایش می کنیم وجود دارد. آنچه شما در یک دمپایی نیاز دارید بستگی به نحوه استفاده از آنها، احساس راحتی و سبک شخصی شما دارد، اما زمانی که در جستجوی یک دمپایی عالی هستید باید چند نکته ضروری را در نظر داشته باشید:

در نظر داشته باشید ساختار دمپایی cat جوری است که شما راحتی کامل را در پای خود حس می کند

دمپایی پلاستیکی

دمپایی ها در مواد و پارچه های متنوعی موجود هستند برخی از متداول ترین مواد مورد استفاده عبارتند از:

مموری فوم  دمپایی های مموری فوم به گونه ای طراحی شده اند که در حین پوشیدن به پاهای شما قالب بزنند فوم مموری به دلیل توانایی آن در تسکین و محافظت از پاهای درد بسیار محبوب شده است دمپایی مموری فوم می تواند برای افراد مبتلا به مشکلات قوس، بونیون یا فاسیای کف پا مفید باشد.
فوم پلی اورتان  فوم پلی اورتان ساده را می توان به عنوان ماده بیرونی و برای خط کشی کف پاها استفاده کرد فوم پلی اورتان سبک تر، خنک تر و ارزان تر از مموری فوم است، اما به خوبی با کف پا مطابقت ندارد.
پشم آب پز پشم جوشان الیاف پشم را به هم گره می زند و آنها را متراکم و گرم می کند این ماده اغلب به عنوان یک ماده بیرونی استفاده می شود، به ویژه در دمپایی های ساختار یافته تر با کفی محکم و کفی محکم.
پنبه  پنبه اغلب برای نمای بیرونی دمپایی استفاده می شود و ممکن است با مواد دیگری مانند اسپندکس یا پلی استر ترکیب شود.
اسپندکس  اسپندکس با نایلون، پنبه، پشم یا مواد دیگر ترکیب می‌شود تا به آن‌ها اجازه کشش و تطابق با پا را بدهد.
قیچی یا قیچی مصنوعی  قیچی و قیچی مصنوعی اغلب برای خط کشی یا تراش دمپایی استفاده می شود و در دمپایی هایی که برای پوشیدن در هوای سردتر طراحی شده اند محبوب هستند.
جیر و چرم نسخه‌های اصلی و مصنوعی جیر و چرم معمولاً به‌عنوان ماده بیرونی در دمپایی استفاده می‌شوند، به‌ویژه در مارک‌های گران‌تر که برای ماه‌ها یا سال‌ها دوام دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.