زیره سبز درجه یک جان جوانی در فرانسه را به خطر انداخت

زیره سبز، چه به صورت دانه یا پودر مصرف شود، مقادیر کمی از مواد مغذی مفید برای عملکرد صحیح بدن را فراهم می کند.

بنابراین، برخی از فضایل بهداشتی به آن داده می شود که شرم آور است که خود را از آنها محروم کنید در میان چیزهای دیگر، زیره سبز درجه یک برای سلامت دستگاه گوارش عالی است و باعث دفع آب از کلیه می شود.

ضد نفخ
چه منشا عصبی داشته باشد و چه عملکردی، زیره به تسکین نفخ و به طور کلی اسپاسم دستگاه گوارش کمک می کند.

زیره

ادرار آور

زیره سبز که به شکل دمنوش ها یا دمنوش های گیاهی مصرف می شود، باعث دفع خوب ادرار می شود و به پاکسازی سیستم کلیوی کمک می کند.

مبارزه با معده درد

زیره به عنوان تسکین دهنده بیماری های گوارشی و به ویژه دردهای معده شناخته شده است، بنابراین برای هضم بهتر این ادویه را به غذاهای خود اضافه کنید.

محرک برای شیردهی

این استفاده از زیره کمتر شناخته شده است، اما مخلوط با گیاهان دیگر در چای گیاهی، شیردهی را تقویت می کند تا شیردهی خوبی برای مادران جوان فراهم کند.

حرف متخصص تغذیه

زیره ادویه‌ای است که در مقادیر کم مصرف می‌شود، بنابراین این مواد مغذی به ارتفاع مقادیر مصرفی می‌رسند فراموش نکنید که رژیم غذایی خود را با یک منبع خوب از میوه ها و سبزیجات متعادل کنید تا تمام نیازهای معدنی، ویتامین و عناصر کمیاب شما را پوشش دهد.

زیره گیاهی است علفی از خانواده Apiaceae مانند رازیانه، هویج و کرفس اصالتاً خاور میانه است، اما امروزه به طور گسترده در غذاهای فرانسوی استفاده می شود به دلایل خوب، طعم برجسته آن منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد دستور العمل هایی را تهیه کنید که هم اصلی و هم عجیب و غریب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.