ساخت شیشه پنجره بالکن از عصاره میوه نارگیل

عملکرد پنجره یو پی وی سی از نظر گرما و صدا بستگی به عملکرد واحد شیشه ای مورد استفاده به میزان 70 درصد دارد زیرا به طور متوسط ​​70 تا 80 درصد پنجره های پی وی سی شیشه پنجره بالکن هستند به همین دلیل توجه به نوع شیشه در هنگام انتخاب پنجره های پی وی سی که در محل سکونت یا محل کار خود استفاده می کنیم برای عملکرد پنجره بسیار مهم است.معیارهایی که در انتخاب شیشه باید در نظر گرفته شود را می توانیم به صورت زیر فهرست کنیم.واحدهای شیشه ای مورد استفاده امروزه به عنوان شیشه دوجداره یا سه جداره توصیف می شوند واحدهای شیشه دو جداره از ترکیب دو شیشه با یکدیگر با اندازه شکاف انتخاب شده تشکیل می شوند از طرف دیگر سیستم های شیشه سه جداره سیستم هایی با مقادیر عایق بالاتر با دو فضای متفاوت بین 3 شیشه هستند ابعاد شیشه به صورت ضخامت شیشه اول + فضای میانی + ضخامت شیشه دوم ارائه می شود.
به عنوان مثال، ضخامت شیشه 1 شیشه 4 + 12 + 4 میلی متر به معنای 4 میلی متر، فاصله بین دو شیشه 12 میلی متر و ضخامت شیشه 2 به معنای 4 میلی متر است شکاف های میانی معمولاً 12 میلی متر یا 16 میلی متر هستند.
هر چه فاصله شکاف بیشتر باشد، ارزش عایق شیشه بهتر است علاوه بر این می توان از هوا یا گاز آرگون به عنوان پرکننده بین دو لیوان استفاده کرد در صورت استفاده از گاز آرگون، مقادیر عایق بالاتری به دست می آید.
انواع واحدهای شیشه ای
شیشه های مورد استفاده در سیستم های پنجره PVC با توجه به هدف استفاده متفاوت است به همین دلیل استفاده از شیشه مناسب در محل مناسب هم از افزایش هزینه های سرمایه گذاری شما در هنگام خرید نازک کاری pvc جلوگیری می کند و هم باعث می شود در دوره های بعدی عملکرد بالایی از پنجره های پی وی سی داشته باشید به طور کلی انواع واحد شیشه ای به منظور استفاده به موارد زیر تقسیم می شوند. شیشه های کنترل حرارت (Isicam Synergy)

شیشه‌های کنترل‌شده دما، شیشه‌هایی هستند که به لطف پوشش Low-E که دارند، دارای مقادیر عایق بیشتری هستند با حفظ گرما در داخل در طول ماه های زمستان از تلفات گرما جلوگیری می کند 50% عایق بالاتری نسبت به شیشه های دو جداره استاندارد ارائه می دهد.

در حالی که شیشه های کنترل شده حرارت حداکثر استفاده از گرمای خورشیدی را تضمین می کنند، نور روز و شفافیت را به خطر نمی اندازند این ها عینک هایی هستند که باید در مناطقی با زمستان های سخت ترجیح داده شوند.
اگر این نوع شیشه در مناطقی انتخاب شود که زمستان‌های آن چندان سخت نیست اما تابستان‌ها بسیار گرم است، هزینه‌های عایق‌کاری بی‌رویه بالا را به همراه خواهد داشت.
زیرا Isıcam Comfort شیشه ای است که در صورت کنترل دما از انتقال هوای گرم محیط داخلی به بیرون جلوگیری می کند این شیشه نیست که جلوی اثر داغ پرتوهای خورشید را می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.