سیم کابل آمل و استفاده آن در ماشین شارژی

مزایای سیم های فلزی همیشه بیشتر از معایبی نیست که ممکن است برای فرآیند و زمان شما هزینه بر باشد.

سرمایه گذاری در سیستم خودکار
برای استفاده حداکثری از سیم های فلزی و سیم کابل آمل، به یک راه اندازی خودکار یا رباتیک نیاز است علاوه بر این، به دلیل افزایش سیالیت حوضچه جوش، تجربه در برنامه نویسی ربات ضروری است.

به عنوان مثال، این امر در هنگام جوشکاری لوله‌ای با قطر کوچک که در آن محل قرارگیری مشعل روی قسمت حساس‌تر با سیم فلزی است، صادق است. علاوه بر این، از آنجایی که این فرآیند گرمای بیشتر و مقادیر بیشتری نور تابشی تولید می کند، یک سیستم خودکار کارگران را ایمن تر نگه می دارد.

سیم برق

تنظیمات مربوط به تجهیزات
برای به دست آوردن تمام قابلیت های موقعیت با سیم های فلزی، مانند سیم های جامد MIG، یک حالت انتقال قوس کوتاه یا حالت پالس مورد نیاز است با این حال، بیشتر ماشین‌های پالس دارای برنامه‌ای مخصوص سیم‌های فلزی نیستند اگرچه ضروری نیست، اما عملکرد را بهبود می بخشد این بدان معنی است که سازنده تجهیزات باید تنظیمات و اصلاحات برنامه را در منبع تغذیه انجام دهد.

کمبود ظرفیت در ایستگاه های پایین خط
اگر ایستگاه های بعدی خط نتوانند قطعات اضافی را مدیریت کنند، افزایش قابل توجهی در بهره وری و توان در یک ایستگاه نفی خواهد شد هنگام در نظر گرفتن افزایش قطعات در ساعت که می توان با فرآیند هسته فلزی به دست آورد، ایستگاه های پایین خط نیز باید تا آنجا که توانایی آنها برای مدیریت افزایش در نظر گرفته شود.

انتخاب فلز پرکننده مناسب برای کار یک تصمیم حیاتی است، تصمیمی که باید به دقت سنجیده شود با این حال، دانستن اینکه چه زمانی استفاده از سیم با هسته فلزی منطقی است می تواند به افزایش بهره وری و صرفه جویی در هزینه کمک کند، به شما این امکان را می دهد که جوشکاری کارآمدتر، رسوب بیشتر فلز جوش، کاهش مشکلات کیفیت و صرف زمان کمتری برای تمیز کردن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.