شیشه پاک کن هوم پلاس در زیر زمین خانه ترامپ پیدا شد

محلول برف پاک کن معمولاً حاوی 30 تا 50 درصد متانول است. متانول یک الکل بسیار سمی است مقادیر بسیار کم آن برای کودکان، بزرگسالان و حیوانات خانگی سمی است.

علائم مسمومیت برای مدتی بروز نمی کند. ممکن است یک نفر حتی مقدار کشنده ای را ببلعد و ساعت ها احساس خوبی داشته باشد.

نوشیدن مایع شیشه پاک کن هوم پلاس در ابتدا باعث ناراحتی معده و استفراغ می شود بعداً فردی که آن را قورت داده ممکن است سرگیجه، خواب آلود، گیج یا حتی مست به نظر برسد بدون درمان فوری در اورژانس، کودک ممکن است دچار نابینایی دائمی یا حتی کما و مرگ شود.

بزرگسالان گاهی اوقات پس از قرار دادن محلول شیشه‌شو در ظرف دیگری مسموم می‌شوند شاید ایده خوبی به نظر برسد که مقدار کمی از آن را برای شرایط اضطراری هوای زمستانی در دسترس داشته باشید انجامش نده! مایع آبی رنگ در بطری نوشیدنی شبیه چیزی برای نوشیدن است!

هرگز مایع شیشه شوی را در یک بطری کوچکتر، به خصوص یک بطری نوشابه یا آبمیوه قرار ندهید قرار دادن مواد شیمیایی سمی در بطری های غذا/نوشیدنی خطری را به همراه دارد. خطر مسمومیت افراد یا حتی خودتان را دارید.

همیشه کودکان را از ظروف مایع برف پاک کن دور نگه دارید.

رپوش ضد کودک را محکم ببندید همیشه محصول را در ظرف اصلی خود نگهداری کنید آن را دور از دید و دسترس کودکان و حیوانات خانگی قفل کنید.

اگر در هوای زمستانی با مایع برف پاک کن سفر می کنید، آن را در صندوق عقب قفل کنید محلول شوینده شیشه جلو برای حیوانات خانگی نیز سمی است. اگر آن را روی کف گاراژ ریختید، حتماً بلافاصله آن را تمیز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.