صادرات فرش ماشینی نازک به ترکیه ممنوع شد

انواع فرش و نحوه نگهداری از آنها
هنگام چیدمان منزلتان نمی توانید از فرش ماشینی نازک زیبایی که کل چیدمان را کامل می کند غافل شوید با این حال، انتخاب فرش همه چیز نیست، زیرا هر از گاهی باید تمیز شود فرش هم مثل همه چیز اطراف کثیف می شود.

چگونه آن را تمیز کنیم و به الیاف آسیب نرسانیم و تا حد امکان عمر کنیم؟ یا شاید ارزش این را داشته باشد که آن را به دست متخصصانی که با شستن روزانه انواع فرش سر و کار دارند بسپاریم؟

انواع محبوب فرش
بازار فرش بزرگ است همانطور که می گویند به رنگ، برای انتخاب، نوع مو کوتاه، مو بلند، کرک ساخته شده از مواد طبیعی یا مصنوعی هر کدام از آنها اگرچه کاملاً متفاوت هستند، اما مزایا و معایب خود را دارند.

فرش ماشینی

فرش های پشمی
فرشی که از پشم ساخته شده است در درجه اول توسط دوستداران طبیعت ارزشمند است با توجه به خواص چنین فرشی، یکی از گران ترین پیشنهادهای موجود در بازار هستند گرم و دلپذیر برای لمس، علاوه بر این بسیار مستعد تغییر شکل است.

مزیت بدون شک آن عایق عالی در برابر حرارت، صدا و ضد الکتریسیته ساکن است پشم در صورت زیاد بودن رطوبت را جذب می کند و زمانی که به اندازه کافی نباشد آن را آزاد می کند.

شستن فرش های پشمی در این صورت از مواد شوینده معمولی استفاده نکنید عمل آنها می تواند باعث تغییر رنگ الیاف یا حتی تخریب آنها شود بنابراین بهترین راه حل بررسی برچسب است که مطمئناً حاوی اطلاعاتی در مورد مواد شوینده تایید شده است فقط در آب ولرم یا سرد بشویید، گرمای بیش از حد می تواند باعث نمد شدن مواد شود.

پلی استر یک الیاف مصنوعی است که یکی از بادوام ترین الیاف است آنها کششی نیستند، بنابراین شکستن یا آسیب دیدن آنها دشوار است فرش های پلی استر با خاصیت ارتجاعی بالا و مقاومت در برابر رطوبت متمایز می شوند، زیرا آب را جذب نمی کنند.

شستشوی فرش های پلی استر آنها به راحتی تمیز می شوند در اغلب موارد، کافی است آن را به اندازه کافی با جاروبرقی شستشو تمیز کنید و یک جاروبرقی سنتی برای سطح کافی است علاوه بر این، این نوع فرش‌ها را می‌توان با لکه‌برهای نسبتاً قوی لکه‌دار کرد بنابراین، لکه شراب قرمز مشکلی ندارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.