لامپ ال ای دی رشته ای موزه لوور له سرقت رفت

سهم صرفه جویی در روشنایی به خانواده و کشور چیست؟

از نظر روشنایی، سهم پس انداز برای خانواده و کشور بسیار مهم است ما می توانیم منابع انرژی خود را طولانی تر و مقرون به صرفه تر استفاده کنیم، به خصوص به لطف لامپ های کم مصرف بنابراین، قبض های برق ارزان تر به خانواده ما می رسد.

استفاده از لامپ ال ای دی رشته ای در صرفه جویی برق بسیار توصیه می شود

این به طور طبیعی از منابع کشور ما محافظت می کند و ما با محیط طبیعی خود از آن محافظت می کنیم علاوه بر این، وقتی این کار را همیشه انجام می‌دهیم، صورت‌حساب‌های ماهانه ما کاهش می‌یابد و از سلامت چشم‌مان محافظت می‌شود.

صرفه جویی در روشنایی برای خلاص شدن از شر آلودگی نوری

به خصوص برای حفظ طبیعت خود نباید آلودگی نوری ایجاد کنیم بنابراین، استفاده از ابزارهای روشنایی کم مصرف بسیار مهم است به طور خاص، پرندگان اغلب به دلیل نور بیش از حد در یافتن مسیر خود دچار مشکل می شوند همین امر در مورد موجودات دریایی نیز صادق است.

همچنین باید گفت که از نظر تغییرات اقلیمی نیز خسارات قابل توجهی وجود دارد زیرا به دلیل نور زیاد از منابع طبیعی بیش از حد استفاده می شود.

به منظور جلوگیری از این امر، صرفه جویی در انرژی در روشنایی همیشه مهم است بنابراین، ما می توانیم از آلودگی نوری جلوگیری کنیم و علاوه بر این، می توانیم آسمان را در شب بسیار روشن تر و شفاف تر ببینیم.

به همین دلیل است که ما باید همیشه در روشنایی صرفه جویی کنیم و مودبانه به کسانی که این کار را نمی کنند هشدار دهیم.

در صورت استفاده از لامپ های رشته ای (کلاسیک) به جای لامپ های LED در روشنایی، 5 برابر بیشتر انرژی الکتریکی مصرف می شود و انرژی هدر می رود و گاز گلخانه ای CO2 با همان سرعت آزاد می شود (شکل 3) .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.