مردی با ساعت بن تن اسباب بازی کودکش را کشت

ساعت های بادگیر تقریباً 400 سال است که وجود دارند زمانی که آنها اختراع شدند، پیشرفته ترین ماشین های زمان خود بودند در واقع، ساعت در روزهای اولیه فناوری برای انواع اختراعات معجزه آسا استفاده می شد.

در عصر خود ما از موتورهای الکتریکی و رایانه برای حفظ زمان استفاده می کنیم، اما برخی از گران ترین ساعت های امروزی هنوز از مکانیزم سیم پیچی استفاده می کنند با وجود تمام پیشرفت‌ها، آن فناوری باستانی هنوز برای اکثر مردم یک راز باقی مانده است.

در بین ساعت های هوشمند کودکان ساعت بن تن اسباب بازی رتبه اول را به خود اختصاص داده است

راز ساخت یک ساعت مچی در ساختن ماشینی است که با دقت فوق العاده و ثابت “حساب می کند” اولین وسیله‌ای که برای کارکرد ساعت‌ها استفاده شد، آونگ بود، زیرا بدون توجه به وزن یا طول قوس، به همان تعداد بار به جلو و عقب می‌چرخد آونگ همچنین در برابر تغییرات رطوبت، فشار اتمسفر و عوامل دیگر مصون است.

آونگ‌ها روی ساعت‌های بزرگ عالی عمل می‌کنند، اما گجت‌های قابل حمل بیشتر به مکانیزم متفاوتی نیاز دارند برای آن موارد، فنری که چرخی به آن متصل است، جای آونگ را می گیرد حرکت فنر باعث می شود که چرخ مانند آونگ به جلو و عقب بچرخد و نتیجه قابل پیش بینی یکسانی دارد.

اکنون که می دانیم ساعت چگونه زمان دقیق را نشان می دهد، بیایید در مورد نحوه عملکرد مکانیزم صحبت کنیم در یک ساعت آونگی، هنگام پیچیدن مکانیزم، وزنه ای در بالای یک قرقره قرار می گیرد.

با کاهش وزن به سمت پایین، قرقره می چرخد ​​و مکانیسم ساعت را به کار می اندازد در ساعت های کوچکتر با مکانیزم فنر و چرخ، این خود فنر است که برای تامین نیرو پیچیده می شود.

اگر کنترل نشود، هم وزن و هم فنر خیلی سریع از هم باز می شوند و برای ساعت مچی مفید نیستند راه حل این است که از یک سری چرخ دنده استفاده کنید که حرکت مکانیسم نیرو را نسبت به مکانیسم شمارش کند می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.