نقش الوئه ورا در صنعت آرایشی

آدیپونکتین یک پروتئین جدید مخصوص سلولهای چربی با خواص مهم حساس کننده به انسولین، ضد آتروژنیک، 17 و ضد التهابی است.

یک مطالعه اخیر نشان داد که آدیپونکتین پوست در پلاسما، بافت چربی زیر جلدی و بافت چربی پوستی یافت شد. 19 آدیپونکتین سنتز HA را تقویت کرد و سطح را از طریق یک مسیر سیگنالینگ وابسته به فیبروبلاست های پوستی انسان افزایش داد. در این مقاله کنار ما باشید تا شما را با پودر الوئه ورا بسته بندی  که بسیار پرکاربرد و عالی می باشد آشنا کنیم.

ما قبلا نشان دادیم که مصرف خوراکی استرول‌های آلوئه باعث افزایش سطح آدیپونکتین سرم شد. در موش‌های Min/+ کمبود Apc، مصرف عصاره CO2 فوق بحرانی ژل الوئه ورا باعث افزایش سطح سرمی آدیپونکتین با وزن مولکولی بالا شد.

ما اخیراً مطالعه جدیدی را برای تعیین تأثیر استرول‌های آلوئه بر آدیپونکتین در اپیدرم، درم و بافت‌های چربی آغاز کرده‌ایم. در آخرین مطالعه ما، با استفاده از موش‌های بدون مو، که با نور UVB تابش کردیم، تأیید کردیم که سطح آدیپونکتین در سرم و سطح بیان ژن HAS2 پوست موش با مصرف AVGP افزایش یافته است. جالب است بدانید که پودر ژل آلوئه ورا خالص یکی از پرمصرف ترین پودرهای میوه ای موجود در بازار است.

ما نتایج حاصل از اولین کارآزمایی تصادفی شده، دوسوکور و کنترل شده با دارونما را بر روی اثرات مکمل خوراکی ژل الوئه ورا برای پوست خشک در زنان ژاپنی ارائه می کنیم.

گروه دارونما و AVGP با افزایش رطوبت صورت به درمان پاسخ دادند. این مطالعه در فصل اوج برای پوست خشک انجام شد: از سپتامبر تا دسامبر. استفاده مداوم از لوازم آرایشی صورت در طول دوره آزمایش می تواند این یافته ها را توضیح دهد.

ما متوجه شدیم که لوازم آرایشی عمدتاً روی اپیدرم تأثیر می گذارد. از سوی دیگر، انتظار می رفت که مصرف خوراکی AVGP از طریق خون روی درم اثر بگذارد. افرادی که به دیسک کمر و یا کمر درد دچار هستند می توانند از پودر الوئه ورا استفاده نمایند.

بنابراین، ما استفاده از لوازم آرایشی را در این زمینه متوقف نکردیم. بنابراین، به منظور بررسی تأثیر مصرف خوراکی AVGP بر میزان رطوبت صورت، مطالعه تکمیلی در مورد افرادی که از مواد آرایشی استفاده نمی کنند، مورد نیاز است.

از طرفی رطوبت پوست بازو در گروه دارونما کاهش و در گروه AVGP افزایش یافت، اما این پاسخ ها از نظر آماری معنی دار نبودند. بنابراین، مزایای احتمالی مرطوب کننده AVGP مکمل استفاده منظم از کرم های صورت و بدن نیست.

از سوی دیگر، ما نشان دادیم که AVGP خوراکی روزانه (40 میکروگرم استرول آلوئه) به طور قابل توجهی چین و چروک صورت را در زنان بالای 40 سال از نظر عمق متوسط ​​چین و چروک کاهش می دهد. پودر الوئه ورا کارخانه ای در بسته بندیهای مختلفی در اندازه های نیم کیلوگرمی و یک کیلوگرمی ارائه می شود.

عمق چین و چروک ها در زنان بالای 40 سال به سرعت افزایش یافت. بنابراین، مصرف خوراکی روزانه AVGP می تواند پیری پوست را با هدف قرار دادن چین و چروک ها به جای عمل به عنوان یک عامل مرطوب کننده سیستمیک کاهش دهد.

 • منابع:
  1. Effects of plant sterols derived from Aloe vera gel on human dermal fibroblasts in vitro and on skin condition in Japanese women
 • تبلیغات:
  1. استفاده از خامه به جای خمیر ریش!
  2. در 30 روز شهروند آلمان شوید
  3. مردی که با خوردن عرق اسطوخودوس مست شد
  4. آینه که می تواند به اینترنت وصل شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.