پسری که با پولش کره مریخ را خرید!

شاید جالب باشد که بدانید فردی توانست با استفاده از پولش کره مریخ را خریداری کند و می خواهد چند سال آینده را به همراه خانواده خود در آنجا زندگی کند.

موز خشک پفکی

میوه هایی که برش های ریز خورده اند مانند موز، پرتقال و بقیه مرکبات در حال خشک شدن میوه خشک می گویند که قیمت موز خشک بستگی به نوع و کیفیت آن متفاوت است و کسانی که متقاضی خرید و فروش موز خشک پفکی در انواع پفکی و ارگانیک آن هستند آن را در حد وسیع به سراسر کشور و حتی به کشورهای همسایه عرضه می‌کنند.

موز خشک پفکی

یخچال نوشیدنی

قبل از اقدام به خرید یخچال نوشیدنی باید به این نکات دقت کرد که برای چه مکانی قصد استفاده از این محصولات را داریم؛ زیرا با توجه به نیاز هر مصرف کننده، قیمت یخچال نوشیدنی متفاوت می باشد و اغلب این مدل محصولات، تحت عنوان یخچال طرح نوشابه کوکا کولا و پپسی شناخته می شوند و در دو نوع پشت بسته و دو طرف نما طراحی و تولید می شوند.

یخچال نوشیدنی

خانه ویلایی تهران

در طرح ریزی خانه ویلایی مدرن مبحث نور بسیار مهم و با اهمیت است چرا که باید سمت تابیدن نور خورشید در ابتدا مشخص گردد و برپایه تابش نور خورشید مکان خانه ویلایی تهران خود را طرح ریزی نمایند چرا که جهت تابیدن نور خورشید بررسی نشود ممکن است بخشهای اصلی فضای خانه ویلایی بدون دریافت نور کافی کاملا بی روح و خسته کننده شود.

خانه ویلایی تهران

درب ضد سرقت

از آنجایی که دربهای ذکر شده از نقطه نظرهای گوناگون مانند جنس و اندازه با یکدیگر تفاوت دارند، ممکن است قیمتهای متفاوتی نیز برای آنها در نظر گرفته شود، اما در حالت کلی قیمت درب ضد سرقت هم از جنس و اندازه آن و هم از سیستم ضد سرقتی که برای آن در نظر گرفته شده است، ناشی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.